E-CIGARETA

E-Cigareta
27.06.2012 | Vaping Party Boat 2012

aneb Elektronické cigarety slaví 5 let v České...

Archiv novinek

Filosofie firmy

Jedinečný nápad

 

Elektronická cigareta je moderní výrobek s jedinečným nápadem a obrovským potenciálem . Tento nápad chce Gold Drive s.r.o. v České republice dále pěstovat, a to dlouhodobě a systematicky. Chceme rozšiřovat povědomí veřejnosti o elektronické cigaretě, chceme znásobit prodejní síť do všech větších měst, chceme dohlédnout na to, aby na elektronickou cigaretu nebyla uvalena spotřební daň.

 

Chceme, aby Vám elektronická cigareta chutnala, abyste si ji oblíbili a aby naše firma byla pro vás vždy zárukou kvality a jedinečného přístupu k zákazníkům.

 


Partnerství

 

Při své práci s elektronickými cigaretami se opíráme o dva důležité partnery, s nimiž sdílíme zápal pro věc: své zákazníky a dodavatele. Snažíme se, aby lidský přístup převažoval nad formálními povinnostmi a vztahy. Založili jsme internetové e-kuřácké diskuzní fórum a budeme pomáhat rozvíjet jeho činnost tak, aby se z uživatelů elektronických cigaret stala živá komunita. S dodavateli vždy usilujeme o dlouhodobou spolupráci, někteří z nich se již téměř stali našimi  přáteli, neboť nás spojuje nadšení pro věc.

 

Za tu dobu, co elektronické cigarety dovážíme, jsme měli již možnost se více poznat a tak ve většině případů to již nejsou pouzí dodavatelé, ale partneři, kteří nám vždy vyjdou vstříc.

 


Spolehlivost

 

Naším cílem v Gold Drive s.r.o. je udržovat si soustavně široký přehled o celosvětově nabízeném sortimentu elektronických cigaret včetně všech novinek. Zákazníkům pak nabízíme již jen ty nejlepší typy různých kategorií a cenových hladin, samozřejmě vždy s veškerým příslušenstvím.

 

Chceme být garantem spolehlivých služeb a seriozních informací, protože s elektronickou cigaretou to myslíme vážně... :-)