E-CIGARETA

E-Cigareta
27.06.2012 | Vaping Party Boat 2012

aneb Elektronické cigarety slaví 5 let v České...

Archiv novinek

Proč zrovna od nás

Moderní je e-kouřit. Chytře!

 

Tato stránka je určena především těm z Vás, kteří o pořízení elektronické cigarety uvažujete a hledáte potřebné informace na internetu. V množství informací, často chaotických, a nabídek, často neseriozních, není jednoduché se vyznat. Zde se dozvíte, jaké výhody a jistoty budete mít, zvolíte-li elektronickou cigaretu od nás, tedy od společnosti Gold Drive, s.r.o.

 

 

 

10 důvodů proč elektronickou cigaretu od Gold Drive

 

 

1) Gold Drive je v České republice nejdéle působící prodejce elektronických cigaret

 

Již od roku 2007 se věnujeme výhradně a pouze elektronickým cigaretám. Nezabýváme se jinou činností, nemáme tento sortiment jako přivýdělek k jinému byznysu. Elektronické cigarety nás zajímají, baví i živí. Za těch pět let jsme viděli vzniknout již mnoho prodejců, kteří s velkým humbukem ohlásili svůj vstup na trh, aby za pár měsíců prodali co měli na skladě a tiše zase zmizeli věnovat se jinému druhu obchodu. U Gold Drive máte jistotu zkušenosti a kontinuity .

 


2) Gold Drive nakupuje všechny novinky ze světa elektronických cigaret, které se kde vyskytnou, podrobuje je  důkladným testům -  ale do prodeje dává pouze ty, které se osvědčí a jsou nejméně problematické

 

Nemáme zapotřebí za každou cenu prodat vše co se kde namane a označí za novinku roku. Máme vše, ale do prodeje jde cca 60 % modelů , které nabízejí výrobci. Zbytek končí v našem interním Muzeu e-cigaret. Před uvedením do prodeje je každá novinka otestována několika zkušenými uživateli, jejichž recenze najdete na Diskusním fóru Gold Drive . Svým zákazníkům tak ušetříme spoustu času – nemusí po zakoupení nějakého problematického modelu složitě pátrat na netu a po diskusních fórech hledat rady a informace o tom, jak co kde upravit, utěsnit, rozmotat, nastavit...aby jejich sporný model fungoval.

 


3) Gold Drive provozuje již 4 roky kamenný obchod v Praze

 

V Prokopce  si každý zájemce může vše v klidu prohlédnout, vyzkoušet či ochutnat. Proškolený a problematiky znalý tým prodavačů vám poradí s výběrem vaší elektronické cigarety tak, aby co nejvíce vyhovovala tomu, co od ní očekáváte. Prvotní výběr je klíčový a jiný typ je vhodný pro silného kuřáka, jiný pro slabého. Jiný model je vhodný pro toho, kdo chce s pomocí e-cigarety přestat kouřit, jiný pro toho, kdo chce elektronickou cigaretu používat pouze jako občasnou alternativu ke klasickým cigaretám. Výběr vhodné elektronické cigarety je zcela zásadní pro vaši následnou spokojenost.

 


4) Gold Drive připravil pro své zákazníky velmi zajímavý zákaznický program


E-Kuřácký klub – Jakmile u nás zakoupíte jakoukoli sadu elektronické cigarety, na níž se vztahují výhody E-Kuřáckého klubu GD, obdržíte členskou kartičku, na jejímž základě můžete čerpat veškeré výhody klubu. Jsou to atomizery či baterie zdarma při nákupu spotřebního materiálu k vaší e-cigaretě, slevy na další sady, slevy na nové modely po roce užívání.

 


5) Gold Drive  provozuje  bezplatnou telefonní informační linku

 

Kdykoli máte jakýkoli problém se svou elektronickou cigaretou, můžete tento problém bezplatně konzultovat na ZELENÉ LINCE Gold Drive 800 507 507. Velice to usnadní komunikaci a mnohý problém je vyřešen ihned, aniž by bylo nutno zasílat e-cigaretu k reklamaci. Linka je v provozu souběžně s otevírací dobou prodejny a vždy se vám dostane kvalifikované a profesionální rady jak nejlépe postupovat, aby byl problém vyřešen v co nejkratší době.

 


6) Gold Drive má nejširší nabídku  kvalitních elektronických cigaret v České republice

 

Souvisí to s body 1) a 2) . Protože se v této branži pohybujeme již 5 let, mnohé z předních výrobců známe osobně ( viz např. veletrh TABEXPO PRAGUE 2011). Výrobci sami nás v předstihu infrmují o připravovaných novinkách a dokonce nás upozorňují na případné problémy s tím kterým modelem. Protože odebíráme ve velkém množství, můžeme mít skladem opravdu široký sortiment, ve kterém pomůžeme každému zájemci najít ten správný model, optimální pro jeho potřeby.

 


7) Gold Drive působí již 3 roky velmi úspěšně i na trhu v Německu a dalších německy mluvících zemích

 

Ano, již tři roky působíme i na velice náročném a nesrovnatelně větším německém trhu. Prostřednictvím naší pobočky ve Furthu se staráme o zákazníky nejen z Německa samého, ale i z Rakouska, Švýcarska, Lichtenštejnska a Lucemburska. Německým zákazníkům dodáváme stejnou kvalitu jako zákazníkům českým.

 


8) Gold Drive  tvoří ke každé elektronické cigaretě video manuály, které vám pomohou se lépe seznámit s vaší elektronickou cigaretou, její funkcí a správným používáním

 

Jsme si vědomi toho, že sebelepší písemný návod nezodpoví všechny dotazy a pochybnosti. Proto u téměř všech modelů z naší nabídky zadáváme výrobu videomanuálů. V nich je podrobně a srozumitelně popsána funkčnost toho kterého modelu a správné zacházení s ním.

 


9) Gold Drive se aktivně zapojuje do dění okolo elektronického kouření

 

Již v roce 2009 jsme iniciovali vznik občanského sdružení  „ Ekuřácký klub – Spolek přátel e-kouření „ , který byl v roce 2009 jediným subjektem z této oblasti, který připomínkoval tehdy se rodící novelu protikuřáckého zákona. I nadále jsme v kontaktu se zákonodárci a snažíme se, aby elektronické cigarety nebyly předmětem spotřební daně či aby nebyly v ČR zcela zakázány stejně, jako se to stalo v Rakousku.

 


10) Gold Drive přináší na trh kvalitní novinky, zároveň vám ale zaručuje, že i pro váš starší typ elektronické cigarety budete mít náhradní díly a náplně i rok po skončení jeho výroby – smluvně ošetřeno s dodavately


U každého našeho dodavatele máme sluvně zaručeno toto ujednání. Nemůže se vám tedy stát , že zakoupíte elektronickou cigaretu a po několika měsících  již  neseženete náplně ani náhradní díly, protože se tato elektronická cigareta přestala vyrábět.

 

 

 

Moderní je e-kouřit. Chytře!