E-CIGARETA

E-Cigareta
27.06.2012 | Vaping Party Boat 2012

aneb Elektronické cigarety slaví 5 let v České...

Archiv novinek

Historie firmy

Na počátku byl doutník...

Firma Gold Drive, s.r.o. vznikla v roce 1996 jako obchodní společnost pod názvem Golf Drive. Zpočátku se zabývala především dovozem a distribucí golfového vybavení, proto ten Golf v názvu.

 

 

Elektronické cigáro 
  

Na jaře roku 2007 nám známý z Německa, náruživý dlouholetý kuřák, e-mailem nadšeně popisoval zázračnou světovou novinku - elektronické cigáro. Tehdy nebylo po elektronických cigaretách nové generace ještě ani vidu, ani slechu. Ve výrobě byly pouze e-doutníky a e-cigarilla, první generace e-cigaret spatřila světlo světa až v létě 2007. Jednoho z členů managementu firmy, Borise Netopila tato novinka uchvátila natolik, že prosadil, aby se firma začala touto novinkou zabývat. První dodávku do ČR jsme uskutečnili v dubnu 2007. Následovalo testování, korespondence s výrobci, korespondence s úřady. Do prodeje byla elektronická cigareta dána v červenci 2007. Byli jsme první v ČR, kdo elektronickou cigaretu českým kuřákům představil a na dlouhou dobu i jediní, kdo ji zde nabízel.

 

Distribuce elektronických cigaret 
  

Další prodejci vznikli až na přelomu roku 2007 a v podstatě všichni si svou první elektronickou cigaretu objednali u nás.

 

Zabýváme se výhradně elektronickými cigaretami 
  

Počátkem roku 2009 se zájem o elektronickou cigaretu rozrostl natolik, že jsme se rozhodli založit novou firmu, která se bude zabývat pouze a výhradně elektronickými cigaretami. V březnu byla tedy založena Gold Drive, s.r.o., věnující se již výhradně tomuto sortimentu.

 

Komunita e-kuřáků

Od počátku jsme doslova vypiplali příjemnou komunitu e-kuřáků pionýrů, kteří s námi prožívali dobrodružné vzrušující začátky i příchody nových typů s vylepšeným designem a lepší funkčností. E-kuřáčtí pamětníci jistě vzpomenou například  naši předvánoční akci „E-KUŘTE PŮL ROKU ZDARMA", která sklidila obrovský úspěch.

 

Elektronické kouření nás baví

Jsme v ČR firmou, která se e-kuřáckému sortimentu věnuje nejdéle, soustřeďujeme se pouze na tento sortiment a chceme se mu věnovat dlouhodobě. Baví nás to.

 

Vždyť moderní je e-kouřit... :-) 
  

Naše výrobky si můžete zakoupit přes internet v e-shopu nebo přijít přímo k nám do kamenného obchodu v Praze 3, Prokopova 13 či navštívit některého ze smluvních prodejců.